Selçuklu Evleri Aidat Düzenlemesi Hakkında

Bilindiği üzre sitemizde 28.01.2021 tarihinde, aidat hakkında yönetim bütçesi planı oluşturulmuş ve bu konuda bir karar alınmıştır. Bu karara istinaden site sakinleri olarak; Kararın yerinde ve en olumlu şekilde uygulanması için hepinizi sitemizin, vereceği tüm kararlar hakkında söz sahibi olmaya davet ediyoruz. Yasal düzenlemeleri dikkate alarak saygı, sevgi ve komşuluk hakları gözetilerek, oluşturmuş olduğumuz bu toplulukta nazik ve kibar yapımıza değer katacağınız için hepinize sonsuz teşekkürü bir borç bilmekteyiz.


Malum Covid ortamında hep birlikte sosyal olup bir arada olamanın ve kararları hep birlikte alamamanın derin üzüntüsünü hep birlikte maalesef yaşamaktayız.


Bu grubda toplanma amacımız; suç isnad etmek yada birilerini zan altında bırakmak asla olmadığı yada olmayacağı gibi tamamen saygı ve anlayış çerçevesi içinde birlik olmanın gücünde bi araya gelmek olacaktır.


Covid nedeniyle aksayan site işlerimizle ilgili, doğru ve etkin kararları, site sakinleri olarak hepimiz çok hızlı olarak alacağımızın onur ve kıvancını yaşamaktayız...


Herkesin tamam dediği bir zeminde birlik olmak ve bilgi sahibi olmaktan ve bu büyük site ailesi yapısını oluşturmaktan, sitemiz Selçuklu Evleri sakinleri olarak mutluluk ve gurur duymaktayız.


#gönüllü #gelecek

6 görüntüleme0 yorum